Pakiety

Każda para jest inna i ma inne oczekiwania. Dlatego przygotowałam dla Was 3 różne pakiety. Jestem pewna, że znajdziecie idealny dla siebie! Do wyboru macie Historię wielkiej miłości, Opowieść o szczęściu oraz Czułe wspomnienie. Prawda, że każda z nich brzmi obiecująco? Poniżej przekonacie się, co się pod tymi nazwami kryje.

Historia wielkiej miłości


Aby ją opowiedzieć, chcę Was najpierw poznać. Dlatego spotkamy się jeszcze przed ślubem na sesji narzeczeńskiej, na której stworzymy coś więcej niż tylko zdjęcia, ale to niech na razie zostanie owiane tajemnicą 🙂

W dniu ślubu będę z Wami natomiast od momentu przygotowań, poprzez błogosławieństwo, first looka, ślub, wesele (z którego porwę Was na małą sesję – będziecie mieli choć chwilę tylko dla siebie), aż do oczepin. Bez obaw – zdjęcia z Waszymi bliskimi też zdążymy zrobić! W końcu mój łączny czas pracy tego dnia to 12 godzin.

Gdy już emocje trochę opadną, ale wciąż jeszcze będą żywe, wybierzemy się na sesję plenerową. Pokażę Wam, ile magii mają w sobie mgliste poranki lub słoneczne zachody. Poprowadzę przez kwietne łąki, pachnące lasy i stare sady. Wspólnie odkryjemy Waszą okolicę lub inne zakamarki Polski – morze, góry, co tylko chcecie. A wszystko to z różnych perspektyw – możecie być pewni, że ujęcia z drona Was zachwycą! W tym pakiecie macie je w cenie 🙂

Po wszystkim dostaniecie ode mnie prywatną galerię, w której znajdziecie 600 najlepszych ujęć, nośnik pamięci, a także płócienną fotoksiążkę o wymiarach 30 x 40 cm lub drewniane pudełko z Waszymi ulubionymi kadrami. To jednak nie wszystko – gwarantuję, że w paczce będzie na Was czekała też niespodzianka!

Opowieść o szczęściu


W tym pakiecie zaczynamy naszą wspólną, fotograficzną przygodę w dniu ślubu. Jestem z Wami przez 12 godzin i dokumentuję w tym czasie przygotowania, błogosławieństwo, first looka, ślub i wesele.

Udajemy się też na mały spacer w okolicy przyjęcia i szukamy pięknych miejsc, w których zrobimy trochę ujęć plenerowych. Wy będziecie mieli chwilę na złapanie oddechu, a ja na wykonanie dla Was wyjątkowych ujęć, gdy nie jesteście jeszcze wyczerpani tańcami z gośćmi, a nowiutkie obrączki lśnią na palcach! Możecie być spokojni – o pamiątkowych zdjęciach z gośćmi też zawsze pamiętam 🙂

Po tym wielkim dniu umówimy się też na sesję w jakimś niezwykłym miejscu. Już nie mogę doczekać się tych wszystkich spacerów, pocałunków i czułych szeptów…. Plener w innym dniu, to nie tylko okazja do tego, by ponownie poczuć się, jak w dniu ślubu, ale też możliwość stworzenia spektakularnych ujęć w zupełnie innym otoczeniu. Na pewno wykorzystamy ten dzień w 100 procentach!

Przygotuję też dla Was prywatną galerię, w której znajdziecie 450 ujęć. Dostaniecie też nośnik pamięci i (tu do wyboru) fotoksiążkę z Waszymi ulubionymi zdjęciami (o wymiarach 20 x 30 cm) lub zestaw pięknie zapakowanych odbitek.

Czułe wspomnienie


….czyli coś dla minimalistów! W tym pakiecie także dostajecie 12 godzin mojej pracy – od przygotowań, po first looka, błogosławieństwo, ślub i wesele.

W trakcie zabawy ruszymy też na krótką sesję plenerową w pobliżu miejsca wesela. Stworzymy sesję pełną miłości, bliskości, czułych gestów i pocałunków.

Zrobimy też pamiątkowe zdjęcia z Waszymi bliskimi – w końcu jak często macie okazję spotkać się wszyscy razem? Trzeba to wykorzystać!

Po ślubie przygotuję dla Was internetową galerię, w której znajdziecie 300 ujęć – będzie to przekrój wszystkich najważniejszych, najpiękniejszych i najbardziej szalonym momentów z tego dnia!

Ceny reportaży zaczynają się od 3100 zł

Która opowieść będzie tą Waszą?

Napiszcie mi kilka zdań o sobie – Wasze imiona, datę i miejsce wielkiego dnia (jeśli znacie) i wszystko inne, co według Was powinnam wiedzieć! Ze swojej strony mogę Wam obiecać, że dołożę wszelkich starań, by ten dzień był dla Was niesamowicie intymny, wyjątkowy i bogaty w pamiątki, do których będziecie wracać latami ♥