Pakiety

Wiem, że każda z Was jest inna. Inaczej wyraża siebie, pojmuje wolność. Chciałabym jednak, żebyś na mojej sesji miała możliwość być po prostu… sobą. Niezależnie czy potrzebujesz do tego pięknych ubrań, seksownej bielizny czy biegania nago po łące.
Czuj się wolna, szczęśliwa, pewna siebie i tego, że jesteś wyjątkowa dokładnie taka, jaka jesteś. Przyjdź na sesję całkowicie naturalna lub skorzystaj z usług makijażystki (mogę ją dla Ciebie umówić – koszt wykonania makijażu to dodatkowe 100 zł).
Załóż sukienkę lub luźny sweter, wybierz jeden z przygotowanych przeze mnie pakietów (znajdziesz je poniżej) i ciesz się tą chwilą przyjemności!

Kobieta kompletna


Pamiętam jak po sesji Mariola napisała do mnie z prośbą, bym na środku jej fotoksiążki umieściła wyraźny napis „kobieta kompletna”. Mocno mną to poruszyło, bo ile z nas nazwałoby się dzisiaj kobietą kompletną, która niczego nie potrzebuje, bo wszystko ma w sobie?

Uznałam, że to doskonała nazwa sesji, która ma za zadanie utwierdzić Cię w przekonaniu, że tak właśnie jest. Jesteśmy piękne, silne, ważne. Czas to dostrzec, poczuć i udokumentować, by nigdy o tym nie zapomnieć.

W ramach tego pakietu zabiorę Cię w wyjątkowe, dzikie miejsce, w którym będziesz mogła poczuć całkowitą wolność i wyrazić siebie tak, jak potrzebujesz. Możesz pozować w ubraniu lub zupełnie nago. Tańczyć, przytulać się, śmiać i wzruszać. Ważne, byś czuła kontakt z samą sobą. Ja po tym spotkaniu przekażę Ci 35 zdjęć w wersji elektronicznej (sama wybierzesz swoje ulubione), a także zaprojektuję dla Ciebie płócienną fotoksiążkę z efektami sesji, żebyś w każdym momencie swojego życia mogła do niej zajrzeć i przypomnieć sobie moment, w którym czułaś się wolna, szczęśliwa, kompletna.

Wewnętrzna bogini


Zastanawiasz się czasem nad tym, jaka właściwie jesteś? Co sprawia Ci przyjemność? Czego potrzebujesz do pełni szczęścia? A może dopiero to odkrywasz? Jeśli tak, to pakiet „wewnętrzna bogini” zdecydowanie jest dla Ciebie.

Poczuj moc tworzenia, działania, sprawczości. Obudź swoją wewnętrzną boginię, która jest w każdej z nas i czeka na to, by wreszcie dopuścić ją do głosu. Skoro się do mnie odezwałaś, to jak widać dobry moment, by przyjrzeć się sobie, swoim uczuciom, emocjom, pragnieniom.

A ja Ci z chęcią w tym pomogę. Zabiorę w ustronne miejsce, puszczę relaksującą muzykę i pozwolę Ci odkryć siebie na nowo.

Po spotkaniu dostaniesz ode mnie 25 ujęć w wersji elektronicznej (sama wybierzesz swoje ulubione ujęcia) oraz 25 odbitek w papierowym pudełku. Wierzę, że kiedyś wrócisz do nich z wielkim sentymentem i poczuciem, że stworzyłaś pamiątkę z niezwykle ważnego momentu swojego życia.

Dzika kobieta


….czyli ta, która ma w sobie silną potrzebę zmian. Jest w przełomowym lub po prostu ważnym momencie życia. Słucha swojego wewnętrznego głosu. Chce w końcu poczuć się… sobą. W ramach tego pakietu zrobimy sesję, jakiej potrzebujesz. Dzięki której poczujesz się piękna, wyjątkowa, wolna.

Lepszego momentu, by w końcu to poczuć nie będzie. Ode mnie dostaniesz 10 zdjęć w formie elektronicznej i 10 odbitek w formacie 10 x 15 cm. Niech codziennie Ci przypominają, że warto się rozpieszczać, być dla siebie dobra i wyrozumiała. Wyrażać siebie na milion sposobów. Kochać. Taką, jaka jesteś.

Kobieta kompletna - 1200 zł

40 zdjęć w wersji elektronicznej,
płócienna fotoksiążka,
możliwość dokupienia dodatkowych ujęć
(20 zł za sztukę)
prezent niespodzianka

Wewnętrzna bogini - 700 zł

20 zdjęć w wersji elektronicznej,
20 odbitek w formacie 10 x 15 cm,
możliwość dokupienia dodatkowych ujęć
(
30 zł za sztukę)

Dzika kobieta - 500 zł

10 zdjęć w wersji elektronicznej,
10 odbitek w formacie 10 x 15 cm,
możliwość dokupienia dodatkowych ujęć
(40 zł za sztukę)

Którą z nich będziesz?

Napisz mi kilka zdań o sobie – kim jesteś, co Cię zachwyca, pasjonuje, w jaki sposób na mnie trafiłaś, czego od tej sesji oczekujesz. Pozwoli mi to stworzyć wizję, dobrać miejsce, a potem… stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego!