Cześć!

Zacznę nietypowo, bo zdjęciem, które zrobiliśmy sobie z mężem niedługo po zaręczynach. To była nasza pierwsza taka wspólna mini sesja i wywołała w nas tyle emocji, że jest to nie do opisania! Do teraz pamiętam wzruszenie, które towarzyszyło mi, gdy obrabiałam te zdjęcia i zachwycałam się każdym spojrzeniem, objęciem, drobnym gestem, które przypominało mi, jak bardzo kocham tego typa, który co prawda nie zawsze wie od razu co mam na myśli, ale za to skoczyłby za mną w ogień.

Dlaczego Wam o tym mówię? Bo chcę, byście dostrzegli, że Wasze uczucie też jest wyjątkowe i zasługuje na uwiecznienie. A ja z chęcią takie sielskie wspomnienia z tego beztroskiego czasu dla Was stworzę. Pokażę Wam to, co do siebie czujecie z zupełnie innej perspektywy. Sprawię, że będziecie się wzruszać od samego patrzenia na te zdjęcia, bo będą one codziennie Wam przypominać, że człowiek, który siedzi teraz może nawet obok Was, jest tym jedynym, z którym chcecie spędzić całe życie

Pakiety

Pamiętacie miejsce, w którym się poznaliście, pocałowaliście po raz pierwszy? Zaręczyliście? Może chcielibyście do niego wrócić i znowu poczuć to wszystko, co przed laty? Motylki w brzuchu, dreszczyk emocji przeszywający ciało i tę przyjemną błogość, która sprawiała, że nie liczyło się nic dookoła.

Z chęcią odwiedzę z Wami je wszystkie albo… sama zaproponuję miejsce, które będziecie mogli dopisać do mapy „tych ważnych”. Miejsce, w którym będziecie sami – tylko Wy i Wasze uczucia. Idealne otoczenie na sesję. Pozostaje tylko wybrać pakiet i… działać!

Połączenie dusz


…czyli moment, w którym rozumiecie się już bez słów. Jesteście tak blisko, że bardziej się nie da. Nie wyobrażacie sobie innego życia niż z nim, z nią. I chcecie to uwiecznić.

Zachować na zawsze te wszystkie czułe pocałunki, gesty, szepty, spojrzenia. Chcę, by ta sesja była dla Was formą romantycznej randki, podczas której biegacie boso po łące, przytulacie się, szalejecie – robicie wszystko, na co tylko macie ochotę! A ja to wszystko udokumentuję z różnych perspektyw – ujęcia z drona w tym pakiecie macie w cenie.

Ja po tym spotkaniu przekażę Wam 35 zdjęć w wersji elektronicznej (sami wybierzecie swoje ulubione), a także zaprojektuję dla Was płócienną fotoksiążkę z efektami sesji, żebyście w każdym momencie życia mogli do niej zajrzeć i przypomnieć sobie moment, w którym czuliście się niesamowicie szczęśliwi, bezpieczni, zakochani. Czas, w którym zaczęliście żyć nie tylko jako dwie niezależne istoty, ale także jako jedność.

Lato miłości


Tworząc ten pakiet nie miałam na myśli pory roku, lecz wszystko to, co się z nią kojarzy. Rozgrzewające słońce, intensywne zapachy, orzeźwiające smaki. Zwiewne sukienki, nocne spacery, wspólne wyjazdy.

Cudowną lekkość. Czas szaleństwa, namiętności, bliskości. Lato miłości można przeżywać po 20 latach małżeństwa i w środku zimy. Liczy się to, co do siebie czujecie i w jaki sposób chcecie to uwiecznić. Może… macie ochotę na czułostki przy kominku, wspólną kąpiel w wannie lub jeziorze albo po prostu romantyczny spacer? Niezależnie od tego, na co się zdecydujecie, pamiątki na pewno stworzymy nieziemskie!

Po spotkaniu dostaniecie ode mnie 25 ujęć w wersji elektronicznej (tutaj podobnie jak we wcześniejszym pakiecie sami je wybierzecie spośród innych) oraz 25 odbitek w papierowym pudełku. Wierzę, że kiedyś wrócicie do nich z wielkim sentymentem i sprawicie, że w Waszych sercach znowu zagości to piękne lato.

Potajemny romans


A gdyby tak znowu poczuć się, jak na początku? Odświeżyć te wszystkie piękne wspomnienia z początków związku? Zaszyć się gdzieś i przywołać myślami te wszystkie cudowne chwile? Gwarantuję, że emocje będą niezapomniane!

Ode mnie dostaniecie 10 zdjęć w formie elektronicznej i 10 odbitek w formacie 10 x 15 cm. Niech codziennie Ci przypominają, że tak wyjątkowe wspomnienia warto pielęgnować!

Ceny sesji miłosnych zaczynają się od 500 zł

Która opowieść będzie tą Waszą?

Napiszcie mi kilka zdań o sobie – Wasze imiona, okolice, w których chcielibyście zrealizować sesję, pomysły (jeśli np. chcecie zrobić sobie sesję rozbieraną, to też dajcie znać – będę wiedziała, jak się przygotować) ♥ Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej i zaproponować dogodny dla mnie i dla Was termin! 🙂