Pakiety

Każdy moment na sesję jest dobry i każdy godny uwiecznienia. Okres oczekiwania na maleństwo, czas pierwszych uśmiechów, a potem kroków.  Moment rodzinnych zabaw, odkrywania wspólnych pasji,  dorastania i wreszcie wyfruwania z gniazda. Dlatego też przygotowałam dla Was 3 pakiety. Mam nadzieję, że znajdziecie idealny dla siebie!

Pełnia szczęścia


Masz tak czasem, że mimo tego, jak bywa ciężko, patrzysz na te swoje pociechy i wiesz, że jesteś po prostu na swoim miejscu, a wszystko jest dokładnie tak, jak miało być? Jesteś po prostu szczęśliwa i chcesz ten wyjątkowy moment uwiecznić. Stworzyć pamiątkę rodzinną, do której będziecie wracać latami.

W ramach tego pakietu zabiorę Was w wyjątkowe, dzikie miejsce. Pełne drzew, polnych kwiatów i błogiego spokoju. Będziemy razem biegać, śmiać się, bawić. Po spotkaniu przekażę Wam 35 zdjęć w wersji elektronicznej (sami wybierzecie swoje ulubione), a także zaprojektuję płócienną fotoksiążkę z efektami sesji, żebyś w każdym momencie swojego życia mogli do niej wracać. Pokazywać ją dorosłym dzieciom, a potem ich dzieciom i wspólnie szukać podobieństw w kolejnych pokoleniach. 

Mam wszystko


…ale czym to wszystko właściwie jest? Wspólnym śniadaniem? Uśmiechem dziecka po pełnym zabaw dniu? Kawą wypitą w ciszy na tarasie? Czy to możliwe, by to wszystko było zawarte w chwili, w której jesteście razem i po prostu wszystko jest… dobrze?

Małe rzeczy, wielkie emocje. Pierwsze kopnięcie, pierwszy ząb, pierwszy krok. Niby drobnostki, a tak naprawdę kamienie milowe, z których budujemy swój świat.

Warto zachować je na zawsze. W pięknym wydaniu. Dlatego zapraszam Was na sesję, której efektem będzie 25 ujęć w wersji elektronicznej (sami wybierzecie swoje ulubione ujęcia) oraz 25 odbitek w papierowym pudełku. 

Wierzę, że kiedyś wrócicie do nich z wielkim sentymentem!

Nim dorośniesz


Stanie się to tak szybko, że nawet się nie obejrzysz! A nie ma lepszego sposobu niż fotografia, by zachować te najpiękniejsze wspomnienia na zawsze.

Ode mnie dostaniecie 10 zdjęć w formie elektronicznej i 10 odbitek w formacie 10 x 15 cm. Niech już zawsze przenoszą Was w czasie do chwil, w których wszystko było tak beztroskie.

Pełnia szczęścia - 1200 zł

35 zdjęć w wersji elektronicznej,
płócienna fotoksiążka,
możliwość dokupienia dodatkowych ujęć
(20 zł za sztukę)
prezent niespodzianka

Mam wszystko - 700 zł

20 zdjęć w wersji elektronicznej,
20 odbitek w formacie 10 x 15 cm,
możliwość dokupienia dodatkowych ujęć
(
30 zł za sztukę)

Nim dorośniesz - 500 zł

10 zdjęć w wersji elektronicznej,
10 odbitek w formacie 10 x 15 cm,
możliwość dokupienia dodatkowych ujęć
(40 zł za sztukę)

Wybierz idealny pakiet dla swojej rodziny

Napisz mi kilka zdań o Was – skąd jesteście, w jakim wieku są Wasze pociechy oraz jaki pakiet najbardziej przypadł Wam do gustu.